Ogłaszamy pierwszych artystów otwierających line-up na rok 2024. Jest to jeden z topowych polskich składów hip-hopowych. Ich obecność na festiwalu zapowiada początek jubileuszowej 10. edycji tego wyjątkowego wydarzenia.

PRO8L3M jest uznawany za jeden z najbardziej innowacyjnych zespołów na polskiej scenie hip-hopowej. Oskar i Steez nie boją się eksperymentować z gatunkami i tworzyć muzyki przekraczającej granice. Ich unikatowy styl, będący mieszanką rapu, elektronicznych brzmień i niebanalnych tekstów, zyskał szerokie grono fanów i uznanie krytyków. Obecność PRO8L3Mu na Polish Hip-Hop Festival to zapowiedź energetycznych i porywających występów, które z pewnością zelektryzują publiczność.

Polish Hip-Hop Festival, znany ze swojej wyjątkowej atmosfery i lokalizacji – nadwiślańskiej plaży w Płocku, co roku przyciąga tysiące fanów hip-hopu, tworząc letnią stolicę tej kultury w Polsce. W tym roku, w ramach jubileuszowej edycji, festiwal obiecuje podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej, oferując nie tylko muzyczne doznania na najwyższym poziomie, ale również
szereg atrakcji i innowacji, które wzbogacą doświadczenie uczestników.

PRO8L3M to tylko początek serii emocjonujących ogłoszeń dotyczących artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Wkrótce poznacie kolejnych headlinerów, warto dodać że do Płocka w tym roku zawitają także artyści z zagranicy. To wszystko w ramach misji festiwalu, by promować kulturę hip-hopową, kreatywność i różnorodność.

Bilety na Polish Hip-Hop Festival 2024 już są dostępne na www.biletomat.pl Zachęcamy wszystkich fanów hip-hopu do dołączenia do nas w tej wyjątkowej, jubileuszowej edycji, która obiecuje być nie tylko festiwalem muzyki, ale prawdziwym świętem kultury hip-hopowej.

Wydarzenie