Back to the top

POLE NAMIOTOWE

Pole namiotowe

polegraf

Pole namiotowe na Lech Polish Hip-Hop Festival jest jednym z najistotniejszych miejsc pozamuzycznych. To tu spędzacie większość wolnych chwil w ciągu dnia, to tu nawiązujecie nowe znajomości. Tylko tutaj usłyszycie festiwalowe ELOOO o każdej porze dnia i nocy, o beforach i afterach nawet nie wspominając. Mieszkańcy pola są jak rodzina, a my zrobimy wszystko abyście na kampie czuli się jak w domu.
Przygotowaliśmy dla Was dwa pola namiotowe: Elooo Pole Standard i Elooo Pole Premium.

Elooo Pole Standard

Pole położone jest ok. 4 minut drogi na pieszo od bram festiwalu (okolice Parku Linowego). Teren pola jest oświetlony, ogrodzony oraz chroniony przez 24h na dobę. Do Waszej dyspozycji jest pełny węzeł sanitarny: toalety, umywalnie oraz prysznice z ciepłą wodą. Dodatkowo na polu będzie depozyt, punkt do ładowania telefonów oraz sklep/gastronomia.

Cena za jedną osobę: 129 zł (za wszystkie dni festiwalowe od 11-14.08)

Elooo Pole Premium

Pole Premium zostało podzielone na dwie części, obie położone są w bezpośrednim sąsiedztwie festiwalu. Pierwsza część znajduje się w miejscu starego pola namiotowego, druga zlokalizowana jest po drugiej stronie drogi w lasku (obok Zalewu Sobótka).
Pola Premium również są ogrodzone, oświetlone oraz chronione 24h na dobę. Do Waszej dyspozycji będą rozbudowane węzły sanitarne – toalety, umywalnie oraz prysznice z ciepłą wodą. Będziecie mogli skorzystać także z depozytu, punktów do ładowania telefonów oraz gastronomii.

Cena za jedną osobę: 159 zł (za wszystkie dni festiwalowe od 11-14.08)

Recepcja pól będzie działała od czwartku 11.08 od godz. 7:00

Bilety na pole namiotowe można kupić tu: https://www.biletomat.pl/festiwale/polish-hip-hop-festival-2020-plock-9360/

Przygotowaliśmy możliwość rezerwacji depozytów. Depozyty są płatne, wyposażone w gniazdka elektryczne (zabierzcie własne ładowarki), możecie je zarezerwować na cały okres festiwalu. Po dokonaniu rezerwacji otrzymacie mail z potwierdzeniem, a dzień przed festiwalem kod QR z instrukcją otwarcia własnej szafki.

Link: https://reservations.mlunit.eu/iframe/135

© polish hip-hop festival 2022