Back to the top

REGULAMIN KONKURSU

REGULAMIN KONKURSU – PAMIĄTKA Z PŁOCKA

Lech Polish Hip-Hop Festival 2023

Oto skrócona wersja regulaminu, którą przygotowaliśmy dla Waszej wygody oraz łatwiejszego zrozumienia ogólnych zasad Konkursu. Pamiętaj, że lista ta nie jest wiążąca, ponieważ zawiera tylko najważniejsze i uproszczone informacje. Wszystkie szczegóły i dokładne wyjaśnienia znajdziesz w pełnej wersji Regulaminu (czyli dokumentu, który jest obowiązujący) do pobrania na dole strony.

  1. My – agencja Event Time Promo – organizujemy konkurs dotyczący Lech Polish Hip-Hop Festival, żeby poznać Wasze historie związane z Festiwalem. Konkurs trwa od dnia 22 marca 2023 r. do dnia 14 kwietnia 2023 r. (albo dłużej, jeśli damy znać, że przedłużamy czas na zgłoszenia). Żeby wziąć udział w Konkursie musisz mieszkać w Polsce i mieć ukończone 18 lat.
  2. Obserwuj nasze social media (IG, FB, TT), a gdy zobaczysz post o Konkursie – na swoim profilu umieść post ze swoim filmikiem lub zdjęciem pokazującym Twoje doświadczenia, wspomnienia lub przygody z którejś z poprzednich edycji Festiwalu. Koniecznie dodaj hashtag: #PAMIATKAZPLOCKA. Pamiętaj, że autorem filmu musisz być Ty (nie siostra, kolega, inna osoba), a na nagraniu lub zdjęciu nie powinno być innych osób (oprócz ewentualnego tłumu w tle). Możesz wysłać tylko jedno zgłoszenie (właściwie, możesz wysłać więcej, ale tylko pierwsze się liczy) i pamiętaj, żeby nie edytować postu po zgłoszeniu.
  3. Wygrywają najciekawsze zgłoszenia. Można wygrać jeden z 3-dniowych karnetów na tegoroczny Lech Polish Hip-Hop Festival (2023). Podatek od nagrody zapłacimy za Ciebie (oczywiście, jeśli to Ty wygrasz i odbierzesz nagrodę). A wygrasz, jeśli Twoje zgłoszenie będzie według naszej komisji najciekawsze – poinformujemy o tym zaraz po rozstrzygnięciu konkursu. Pamiętaj, żeby potwierdzić nam jak najszybciej, że przyjmujesz nagrodę – masz na to trzy dni od publikacji posta o zwycięzcach na naszych social mediach, inaczej Twoja nagroda przepada!
  4. Filmiki, zdjęcia i historie, które nam przekażecie biorąc udział z Konkursie możemy (ale nie musimy) wykorzystać w różnych celach, w szczególności w materiałach promocyjnych Festiwalu. Pamiętaj, że biorąc udział w Konkursie pozwalasz nam korzystać z wysłanego filmu lub zdjęcia (całego i w kawałkach, także zmienionego), a my nie musimy Cię oznaczać jako autora. Możemy też kontaktować się z Tobą w związku z Konkursem, na przykład z pytaniem, czy chcesz osobiście wziąć udział w materiałach promocyjnych i opowiedzieć swoją historię.
  5. Nie zapomnij zapoznać się z całością Regulaminu zanim wyślesz swoje zgłoszenie – potem może być już za późno. Naruszenie Regulaminu może spowodować wykluczenie Twojego zgłoszenia z Konkursu – nie warto ryzykować.
festival
© polish hip-hop festival 2022