Czujecie, jak Wasze serca biją w rytmie hip-hopu? Czy Wasze playlisty są pełne bangerów, które rozkręcą każdą imprezę? Jeśli koncerty i festiwale to Wasze naturalne środowisko, to właśnie do Was mówimy!

Macie niekonwencjonalne pomysły, jak jeszcze bardziej rozpalić hip-hopowy świat? Umiecie w socialmedia? Chcecie być ambasadorami PLHHF? Czekamy na Was! Specjalnie na X edycję PLHHF przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Stworzyliśmy PLHHF CREW, czyli grupę ambasadorów Polish Hip-Hop Festival.
W PLHHF CREW każdy jest gwiazdą. Szukamy właśnie Was – kreatywnych, energicznych i pełnych
pasji osób, które chcą dołączyć do naszej ekipy. Jako część naszego teamu, będziecie mieli szansę
nie tylko śledzić, ale też kształtować scenę hip-hopową.

Co zyskacie? Przede wszystkim niesamowite doświadczenie i możliwość poznania ludzi z takim samym zacięciem do muzyki, jak Wasze. Zabierzemy Was w podróż pełną wyzwań, nowych doświadczeń i niesamowitych emocji. Każdy członek PLHHF CREW otrzyma od nas 3-dniowe karnety, zaproszenie na afterparty i… coś jeszcze, ale szczegóły zdradzimy Wam na spotkaniu w Płocku na długo przed festiwalem.
Jak dołączyć do PLHHF CREW?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/5wamC1qXRs91H46L9
Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse nagraj filmik, w którym opowiesz kilka słów o sobie, wrzuć na ig/tiktok, oznacz @polishhiphopfestival, dodaj #plhhfcrew.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2024.

Wydarzenie