Polish Hip-Hop Festival obchodzi swoje dziesięciolecie na nadwiślańskiej plaży w Płocku, kreując własną niezapomnianą historię w świecie muzyki. W tym roku organizatorzy obiecują coś, czego dotąd nie mieliśmy okazji zobaczyć, zapewniając uczestnikom odkrycie nowych oblicz hip-hopu, głębsze zanurzenie w kulturze ulicznej i doświadczenie wyjątkowego show, które odmieni oblicze współczesnej muzyki.
Data i miejsce
Festiwal odbędzie się w dniach 4-6 lipca 2024 roku na malowniczej Nadwiślańskiej plaży w Płocku.
Z okazji jubileuszowej, 10. edycji, Polish Hip-Hop Festival przygotował dla swojej publiczności coś wyjątkowego. Trzy dni pełne niesamowitej zabawy, energetycznej atmosfery i niezapomnianych chwil, które zapewne zapiszą się w historii festiwalu. Bez wątpienia, to wydarzenie stanie się jednym z najważniejszych punktów muzycznego kalendarza tego lata.
Co Was czeka
Uczestnicy festiwalu będą mieli okazję tańczyć nad brzegiem Wisły, połączyć się z artystyczną duszą hip-hopowej sceny i wspólnie uczcić dziesiątą rocznicę tego niepowtarzalnego wydarzenia.
Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, niespodzianek i emocji, które z pewnością utkwią w pamięci każdego uczestnika.
Bilety „You Are My Headliner” i VIP Pass
Już teraz na Biletomat.pl dostępne są w sprzedaży specjalne, kolekcjonerskie 3-dniowe karnety „You Are My Headliner” – w promocyjnej cenie 349 zł. To nie tylko wejściówki na muzyczne wydarzenie roku, ale również idealny prezent dla każdego miłośnika hip-hopu. Pula 3-dniowych karnetów jest dostępna tylko do 31.12 w ograniczonej ilości 4000 szt.
VIP Pass – rozpoczynamy również sprzedaż 3-dniowych karnetów VIP w promocyjnej cenie 1199 zł. Są one dostępne tylko do 31.12 w ograniczonej ilości 100 szt. Karnet uprawnia do przebywania w strefie VIP każdego dnia festiwalu. Strefa VIP to miejsce w którym czas spędzają zaproszeni goście oraz artyści. Do Waszej dyspozycji będzie bufet (dania ciepłe, przekąski, kawa i herbata), open bar (piwo, drinki, softy), osobna strefa sanitarna, strefa chillout, ścianka foto.
Bądźcie gotowi na unikalne doświadczenie i zarezerwujcie swoje miejsce w muzycznym raju już teraz.
Więcej informacji na stronie internetowej festiwalu: www.plhhf.pl
Wydarzenie