W ramach obchodów dziesiątej, jubileuszowej edycji Polish Hip-Hop Festival, z dumą ogłaszamy, że jedną z głównych gwiazd festiwalu będzie światowej sławy amerykański raper – Lil Pump. Ten niezwykły artysta, znany z energetycznych występów i przebojowych hitów, takich jak „Gucci Gang”, zaprezentuje się na malowniczej nadwiślańskiej plaży w Płocku, przynosząc ze sobą ducha globalnej kultury hip-hopowej.

W tym roku Polish Hip-Hop Festival, który od dziesięciu lat jest najbardziej prestiżowym festiwalem hip-hopowym w Polsce wznosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszej rosnącej społeczności, przygotowaliśmy coś, co z pewnością wywoła ogromne emocje – występ Lil Pumpa, artysty, który swoją twórczością i niepowtarzalnym stylem wywarł znaczący wpływ na współczesną scenę hip-hopową.

To historyczny moment dla Polish Hip-Hop Festival – obecność gwiazdy takiego formatu to nie tylko dowód na międzynarodowy prestiż naszego wydarzenia, ale także świadectwo wzrostu zainteresowania kulturą hip-hopową w Polsce. Zapraszamy wszystkich, by dołączyli do nas w tej niezwykłej urodzinowej celebracji muzyki, kultury i społeczności.

Bilety na festiwal są już dostępne w sprzedaży na biletomat.pl. Przygotowaliśmy także specjalny drop biletów HYPE TICKET oraz LOVE TICKET. Pierwszy z nich jest fizycznym, kolekcjonerskim biletem który z pewnością ucieszy każdego fana hip-hopu. Drugi bilet to coś czego do tej pory jeszcze nie było – podwójny karnet dla pary. To elektroniczny bilet, dla dwóch osób. Przy zakupie biletu oszczędzacie 100 zł (w porównaniu do zakupu biletów 1+1). HYPE TICKET dostępny będzie przez cały okres sprzedaży, natomiast LOVE TICKET w sprzedaży będzie tylko 14 lutego.Wydarzenie