Nie przegap okazji! Odbierz zwrot za bilet na Polish Hip-Hop Festival z mBankiem!

Miłośnicy hip-hopu, przygotujcie się na wyjątkową ofertę naszego partnera, mBanku! Jeśli planujecie wziąć udział w najbardziej prestiżowym festiwalu hip-hopowym w Polsce – Polish Hip-Hop Festival, to mamy dla Was świetną wiadomość. mBank przygotował coś specjalnego, co jeszcze bardziej umili Wam to muzyczne święto!

Co musisz zrobić? To proste! W okresie od 6 maja do 30 czerwca 2024 roku otwórz konto osobiste w mBanku, kup bilet na nasz festiwal i ciesz się zwrotem aż do 200 zł za zakupiony bilet. Tak, dobrze czytasz – mBank zwróci Ci część wydatków na bilety!

Oprócz tej ekscytującej promocji, otwierając konto w mBanku, zyskujesz nie tylko finansowy bonus, ale także dostęp do wygodnych narzędzi bankowych, które pomogą Ci zarządzać Twoimi środkami w sposób prosty i intuicyjny – idealny dla dynamicznego stylu życia miłośnika muzyki.

Dowiedz się więcej i skorzystaj z oferty!

Nie zapomnij, że Polish Hip-Hop Festival to nie tylko doskonała muzyka i niezapomniane emocje, ale też miejsce, gdzie możesz spotkać się z kulturą hip-hopową na najwyższym poziomie. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, spektakularne sceny i niezliczone okazje do zabawy na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Dołącz do nas i bądź częścią jubileuszowej X edycji PLHHF!

https://www.mbank.pl/lp/hip-hop/

Wydarzenie