SARIUS pochodzący z Częstochowy utalentowany raper i wokalista. Na rynku zadebiutował w 2013 roku i od tamtego momentu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie, a przełomowym krążkiem okazał się dla niego „Antihype”, który został wydany w 2017 roku w jego własnym labelu ANTIHYPE. Od tamtej pory Sarius nagrał 3 albumy, które pokryły się statusem platynowych oraz złotych płyt. Aktualnie raper promuje swoje najnowsze wydawnictwo zatytułowane „Ostatnie takie emocje”, które ukaże się 29 marca. 

PAWBEATS polski muzyk, kompozytor i aranżer, a także producent muzyczny. Wyprodukował kilkadziesiąt albumów związanych z muzyką rozrywkową oraz hip-hopem, z których kilkanaście uzyskało status złotej oraz platynowej płyty.
Na autorskich projektach współpracował z wykonawcami z różnych gatunków muzycznych, takimi jak: Ania Dąbrowska, Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel, Roksana Węgiel, Piotr Rogucki oraz raperami: Quebonafide, KęKę, Tede, Zeus, VNM, Dwa Sławy, Zeamsone. Ostatnim jego wydawnictwem jest album „Dzienna”, który ukazał się w styczniu tego roku. 

Artyści 2024