Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards zapowiada nowego partnera – markę Snipes!

Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards, jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych dla fanów hip-hopu, z dumą ogłasza dołączenie marki Snipes do grona swoich partnerów. Snipes, to jedna z największych sieci sprzedających sneakersy i ubrania streetwearowe, marka objęła honorowe miejsce sponsora tytularnego sceny Tent Stage. Od tej pory scena ta będzie znana jako Snipes Stage.

To niezwykle ekscytujące połączenie dwóch kultowych marek, które mają wiele wspólnych wartości i pasji. Snipes to znany na całym świecie sklep, oferujący szeroki wybór stylowych sneakersów i trendowych ubrań streetwearowych. Współpraca z tak prestiżowym partnerem jak Snipes pozwoli festiwalowi Lech Polish Hip-Hop Festival podnieść swoje doświadczenie na wyższy poziom.

Scena Snipes Stage to miejsce, gdzie najbardziej obiecujące gwiazdy polskiego hip-hopu zaprezentują swoje umiejętności przed rozgrzaną publicznością. Dzięki wsparciu marki Snipes będziemy mogli stworzyć niesamowitą atmosferę i zapewnić niezapomniane przeżycia dla wszystkich fanów muzyki hip-hop.

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami emocjami podczas tegorocznego Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards. Będzie to niezwykłe wydarzenie, które z pewnością dostarczy niezapomnianych chwil i zapamiętanych na długo wspomnień.

Przygotujcie się na niezapomnianą ucztę muzyczną na Snipes Stage!

Jeśli szukacie dobrej festiwalowej stylówki to z pewnością znajdziecie ją na Snipes.pl

Wydarzenie