Rozświetl swój wygląd z Glitter Camp!

Jedną z tegorocznych nowości będzie Glitter Camp! To magiczne miejsce, gdzie profesjonalne makijażystki będą czarować Wasze twarze i włosy kolorowymi festiwalowymi makijażami i fryzurami. 

Jeśli marzysz o tym, by wyglądać jeszcze bardziej wyjątkowo i błyskotliwie to Glitter Camp jest dla Ciebie! To miejsce, gdzie magia festiwalowej estetyki staje się rzeczywistością. Niezależnie od tego, czy chcesz dodać swojemu wyglądowi odrobinę blasku i koloru, czy też szukasz czegoś wyjątkowego, co zwróci uwagę wszystkich dookoła, przygotowaliśmy pełen wachlarz możliwości, które pozwolą Ci wyrazić swoją kreatywność i indywidualność. Efektowne festiwalowe tęczowe oczy, błyszczące usta w odcieniach neonu, czy też odważne, artystyczne wzory na twarzy. Nasze makijażystki są ekspertami w swoim fachu i doskonale znają najnowsze trendy festiwalowe, dlatego możesz być pewny, że opuścisz Glitter Camp z efektownym i unikalnym wyglądem.

Ale to nie koniec! Oprócz profesjonalnego makijażu, w Glitter Camp czekają na Ciebie również kreatywne fryzury, które podkreślą Twoją osobowość. Niezależnie od tego, czy chcesz eksperymentować z kolorami, pleść warkocze czy wykonać wyszukane upięcie, nasi fryzjerzy pomogą Ci stworzyć fryzurę, która przyciągnie uwagę wszystkich na festiwalu.

 

Wydarzenie