WAC TOJAwłaściwie Wacław Osiecki mocno zadebiutował na polskim rynku muzycznym w 2017 roku płytą “HIGH QUALITY” oraz licznymi gościnnymi występami z czołówką polskiej sceny muzycznej. Od lat corocznie dostarcza hity polskim słuchaczom generując milionowe wyświetlenia w serwisach streamingowych oraz w YouTube.

Wac Toja współpracował z takimi artystami jak Janusz Panasewicz z Lady Pank, Gromee, Jan Borysewicz z Lady Pank, Quebonafide, Kizo, Malik Montana, Tymek, Kubańczyk, Tede, ReTo, Żabson, Saszan, PlanBe, Sir Mich, Matheo czy Guzior.

Jego drugi album „TURBOBOOST” został okrzyknięty mianem najlepszego bangerowego wydania w historii. Od tamtej pory pozostaje artystą niezależnym, wydając we własnej wytwórni „RICH LIFE” już 4 albumy.

Ostatnie wydawnictwo pt. “CAŁY LOKAL SKACZE” przebiło liczbę pod 50 milionów wyświetleń i ewoluowało w markę i koncertowy movement artysty jak również osiągnęło status złotej płyty.

Wac Toja co roku występuję na setkach scen całej Polski rozpalając swoimi energicznymi koncertami publikę do granic możliwości. Wać Toja jest niepodważalnie w czołówce najczęściej grających artystów w Polsce.

 

Artyści 2024