HVNCWOTY to niezwykłe spotkanie dwóch pokoleń na terenie alternatywnych podziemi rapu: wspólny  projekt weterana producenckiej sceny hiphopowej Soulpete’a oraz zdolnego młodego wilka, który już zdążył  udowodnić swoją wartość na małych jak i wielkich scenach – Barto Katt’a. Rok temu autorzy wydali swój  pierwszy album „HVNCWOTY” który cieszy się pozytywnymi recenzjami od uznanych portali muzycznych jak i dziennikarzy, materiał to 12 utworów na klasycznej linii duetu raper/producent. Wyjątkowość albumu polega nie tylko na tym, że całość jest nagrywana „back to back” w studio, kluczowy urok opiera się na hybrydowym  klimacie materiału, który tworzy zamęt, a zarazem stoicki spokój. Płyta duetu została nominowana w  kategoriach album roku oraz klasyczny album roku 2023 nagrody PopKiller. 

Barto Katt to niezwykle barwny i oryginalny raper oraz utalentowany producent muzyczny, który zdobył  uznanie zarówno wśród branży muzycznej, jak i krytyków. Jego wyjątkowy styl i oryginalne podejście do  tworzenia muzyki przyniosły mu wiele nominacji i nagród w ciągu jego kariery. Zdobywca nagrody  undergroundowy album roku 2021 Lech Polish Hip-Hop Awards za album „YUPPIE”. Współpracował z  wieloma artystami, takimi jak Guzior, Jan-Rapowanie, Tymek, JWP i wielu innymi, co tylko potwierdza jego  wszechstronność i elastyczność artystyczną. W 2018 roku został wybrany siódmym Młodym Wilkiem w akcji  PopKiller, co stanowi znaczące osiągnięcie na polskiej scenie hip-hopowej. Jego eksperymenty z dźwiękiem, nowoczesne brzmienia i charakterystyczny styl przyciągają uwagę i cieszą się uznaniem. Najnowszy solowy  album Yuppie, wydany pod własnym szyldem BUMP’12™, jest doskonałym przykładem eklektycznego  spektrum inspiracji i muzycznej wizji artysty. Mimo charakterystycznej wady wymowy, która stała się jego  znakiem rozpoznawczym, Barto Katt rozwija swoją karierę niezależnie i z powodzeniem. Jego występy,  zarówno klubowe, jak i festiwalowe, zawsze są pełne energii i emocji. Jest to artysta, który zaskakuje swoją  sztuką i podejściem do muzyki, łącząc klasykę z nowoczesnością, a jednocześnie pozostając wiernym  swojemu stylowi. Jego muzyka to połączenie różnorodnych inspiracji, które zawsze są niezwykle ciekawe i  wartościowe dla słuchaczy. 

Soulpete, weteran polskiej sceny hip-hopowej; założyciel SoRaw Records; współtwórca Rap Addix,  BonSoul, Almost Famous, Growbox i Hvncwotów. Współpracował z takimi artystami jak Oddisee, Smif-N Wessun, Guilty Simpson, Włodi, Quebonafide, czy Słoń. W swojej karierze wyprodukował ponad 20  albumów min. dla OSTR’a, Sariusa, Te-Trisa, Solara, czy Hezekiah. Soulpete, jeden człowiek jak orkiestra. 

Artyści 2023