White 2115 – pierwsza gwiazda rocka w polskim hip-hopie, mistrz wakacyjnych szlagierów. Swoją przygodę z SBM Label rozpoczął już w 2018 roku, pracując nad debiutanckim albumem “Rockstar”. Zwiedził całą Polskę podczas swojej trasy koncertowej, notując sporo sold out’ów. Na koncertach zgromadził tysiące fanów w różnym wieku, a sama płyta pokryła się złotem, a następnie platyną. “California” – jeden z utworów promujących “Rockstar” jako pierwszy singiel w historii SBM Label otrzymał diamentowe wyróżnienie.

Po roku Młody Łajcior powrócił z bardziej osobistym materiałem, prezentując swoim słuchaczom pokrytego już platyną “Młodego Księcia”.

Rok 2020 to dla White’a sequel pierwszego wydawnictwa, który zatytułował “Rockstar: Do zachodu słońca”. Single promujące ten krążek na stałe wpisały się w najpopularniejsze utwory kojarzone z wakacjami, a jeden z nich – “Morgan” – zdobył multimilionowe wyświetlenia zapewniając sobie jedno z dziesięciu miejsc wśród najpopularniejszych utworów lata 2020. Starannie przygotowana muzyczna strona albumu oraz trafny wybór gości przełożył się na najszybszą w jego karierze platynową płytę, którą otrzymał po niecałych dwóch miesiącach od premiery krążka.

W 2021 roku Białas i White 2115 nagrali pierwszy wspólny album “Diamentowy Las”. Płyta wydana w limitowanym nakładzie w ilości 10000 sztuk, trafiła na sam szczyt listy sprzedażowej OLiS i pokryła się złotem.

Na początku 2022 White 2115 wraz z pozostałymi artystami skupionymi wokół SBM Label wziął udział w “Hotelu Maffija 2” – tygodniowym wyjeździe, w trakcie którego powstało 20 utworów – White udzielił się na wielu z nich.

Po niemal dwuletniej przerwie od solowych wydawnictw, pod koniec maja, zapowiedziana została czwarta płyta w jego dorobku – “Pretty Boy”. Album premierę będzie miał 24 czerwca, w dzień zakończenia roku szkolnego.

Artyści 2022