Serca to duet producencki z Wrocławia, tworzony przez Radka Baranowskiego i Kamila Jagiełło. Artyści w swoich utworach łączą m. in. indie/punk-rockowe brzmienia z trapowymi, energetycznymi bitami. W kwietniu 2021 roku wydali debiutancką EPkę “Egzotyczne sny”, stworzoną wspólnie z wokalistką – Antoniną, z którą w październiku 2021 roku wygrali Festiwal Młodych Talentów w Szczecinie, a także pojawili się na różnych scenach w Polsce oraz w Niemczech.

Do współpracy nad długogrającym albumem zaprosili rapera i wokalistę Kowalczyka, który przez ostatnie lata pracował nad solowymi utworami z kilkoma uznanymi producentami oraz debiutował singlami “Zły” i “Strach” na kanale Kstyk.

W efekcie, przez półtora roku powstało kilkanaście piosenek, celebrujących zarówno te lepsze, jak i gorsze momenty, które paradoksalnie są równie potrzebne do osiągnięcia pełni szczęścia.

Dziesięć z nich trafiło na album pt. “Ile można gadać o tym samym?”, który ukazał się 23 marca tego roku nakładem wrocławskiego kolektywu HEADROOM. Brzmieniowo jest on podróżą między euforią, a melancholią w klimacie alternatywnego, melodycznego rapu.

Sprawdź koncertową energię Kowalczyka i duetu Serca podczas Lech Polish Hip Hop Festival Płock 2022!

Artyści 2022