Filipek – rocznik 95, pochodzący z Milicza raper labelu QueQuality. Swoją rozpoznawalność zbudował na występach freestylowych – dwukrotny zwycięzca WBS (Wielka Bitwa Szczecińska) w roku 2014 oraz 2015, także dwukrotnie zajął trzecie miejsce na WBW (Wielka Bitwa Warszawska) w latach 2013 i 2014. Największą sławę przyniósł mu pojedynek freestylowy z Tombem (finał konkursu “Wszystko albo nic” organizowanego przez Stoprocent. Od tamtej pory raper zakończył karierę freestylowca i całkowicie oddał się nagrywaniu płyt.
Jego ostatni solowy krążek, zatytułowany „Gambit” ukazał się w styczniu 2021 roku, natomiast 13 maja tego roku Filipek połączył swoje siły z Nuliizmatykiem i wydali wspólnie album „Antyviral”.
Aktualnie raper promuje swój nadchodzący album „Gra na emocjach 2”, którego premiera przewidywana jest na wrzesień tego roku.

Bober – freestylowiec oraz raper pochodzący z Bielska-Białej. Pod koniec 2019 roku wystąpił w siódmej edycji “Młodych Wilków” akcji Popkiller. Od 2020 roku związany z wytwórnią QueQuality, pod której szyldem wydał dwa albumy „Poradnik sukcesu” oraz „Przemyślany album”. Ten drugi został w całości wyprodukowany przez znanego z wcześniejszych kooperacji z raperem producenta 4Money. Rap Bobera charakteryzuje mnóstwo gier słownych oraz błyskotliwe linijki okraszone sporą dawką wyjątkowo specyficznego humoru.

Miszel – katowicki raper pochodzący z dzielnicy Ligota, rocznik 97′. Przez wielu nie bez powodu określany prekursorem drillu w Polsce. Mieszkał w Leicester, przez co od podszewki poznał brytyjskie gatunki rapu m.in. drill, w którym się obecnie rozwija. 26 marca 2021 roku wydał swój debiutancki album długogrający o nazwie “W stronę światła”.
Kolejnymi projektami rapera były kolejno: “EUROTRAP”, czyli EP w klimacie Mistrzostw Europy, wydane 16 czerwca 2021 roku oraz “Summer Cotton EP” wydaną w dniu 26 listopada 2021 roku. Najświeższym materiałem od Miszela, wypuszczonym 29 kwietnia 2022 roku jest jego drugie LP “NO FACE” Wszystkie dotychczasowe projekty zostały wydane nakładem wytwórni QueQuality, której jak sam artysta określa jest „czarnym koniem”. Warto wspomnieć, że Miszel jest też pierwszym polskim artystą docenionym przez brytyjski kanał “MixtapeMadness”, na którym wyemitowano klip do utworu “God save the queen” napisanego w pełni w języku angielskim.

Przyłu – rocznik 99’, raper pochodzący z Zalesia Górnego W swoich utworach stawia głównie na przeładowanie emocjami, istotne wartości oraz niebanalną stylistykę które definiują go jako artystę. Po tym chłopaku możecie się spodziewać wszystkiego ale na pewno nie nudy w tekstach i na koncertach. Twórca hitów takich jak: Usta, Jazz czy Moizdrajcy.com po wydaniu czwartego legalnego albumu „Przyjaciele Czekają W Domu” wraca z koncertem w rodzinnych stronach.

Szymi Szyms – Szymi Szyms to 26-letni raper pochodzący z Lidzbarka Warmińskiego, ale mieszkający i nagrywający na co dzień w Koszalinie. Ma charakterystyczny styl oparty na kąśliwych punchline’ach i bragga bez kompleksów. Solidny warsztat szlifował na podziemnych scenach i niezliczonej ilości nagrywek regularnie trafiających do sieci. Jego liryka orbituje w okół tematów życiowych i bardzo osobistych, okraszona jest emocjonalną nawijką której nie sposób nie zapamiętać.
W 2020 roku podpisał swój pierwszy fonograficzny kontrakt z wytwórnią QueQuality, gdzie zdążył wydać do tej pory dwa projekty: pełnoprawny album ,,Tokio Hotel” (2020) oraz ,,Brzydkie” MIXTAPE (2022). Drugi z projektów zadebiutował na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży (OLiS). Jest jednym z frontmenów i pomysłodawców ekipy indahouse, która skupia w okół siebie ludzi związanych z różnymi gałęziami hip-hopu i szeroko pojętych zajawek.
Na swoim koncie ma platynowy singiel ,,Yakuza” nagrany razem z OsaKą, jego numery w serwisie YouTube oraz serwisach streamingowych łącznie przekroczyły barierę kilkudziesięciu milionów odsłon. Szymi Szyms był równiez jednym z uczestników 8 edycji ,,Młodych Wilków”, akcji szukającej talentów organizowanej przez portal Popkiller.

OsaKa (’97) – polski raper reprezentujące koszalińską scenę hip-hopową. Członek ekipy indahouse. Zadebiutował w 2021 roku solowym albumem ,,Nindo” wydanym nakładem wytwórni QueQuality. Szerszej publice dał się poznać singlem ,,Yakuza”, który nagrał w duecie z Szymim Szymsem. Numer w przeciągu niedługiego okresu osiągnął platynowy status, zbierając na platformie YouTube oraz serwisach cyfrowych kilkanaście milionów odtworzeń.
W swojej twórczości kładzie duży nacisk na treść, charyzmatyczne linijki oraz niebanalną technikę. W tekstach często nawiązuje do świata anime i stanowi to jeden z    fundamentów jego stylistyki. Jego dyskografię zamyka nagrany w tercecie z Adrianem Forestem oraz Cheezem album ,,PRODUCT BASEMENT”.

Artyści 2022