to autor jednego z najciekawszych debiutów ostatnich lat. Jego charakterystyczny styl sprawia, że zjednuje sobie sympatię słuchaczy z różnych pokoleń. Jak mało kto potrafi opowiadać o przyziemnych problemach z dużą dozą dojrzałości i dystansu. Współpracował z największymi ksywkami rodzimej sceny rapowej. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie trzy, długogrające płyty – za ich niepowtarzalną warstwę muzyczną odpowiada NOCNY.
W marcu 2019 roku światło dzienne ujrzał legalny debiut duetu Jan – rapowanie & NOCNY – “Plansze”. Album spotkał się z niezwykle pozytywnym przyjęciem krytyków i słuchaczy, którzy szybko określili go mianem “głosu pokolenia”. Płyta trafiła na szczyt OLiS, a promująca ją trasa wyprzedała się w ekspresowym tempie.
Sukces Janka nie pozostał niezauważony przez branżę. Raper dołączył do grona wykonawców dwóch prestiżowych festiwali muzycznych: Opener Festival i Orange Warsaw Festival, ku zdecydowanej radości ich uczestników.
Aktualnie raper promuje swój najnowszy album, którego podobnie jak w przypadku poprzednich producentem jest NOCNY. „Uśmiech” w wersji fizycznej ukazał się 13 marca nakładem SBM LABEL.

Artysci_2020

Leave a Comment