';

To wy jesteście headlinerem!

To wy jesteście headlinerem!

Chcemy Wam pokazać, że niemożliwe nie istnieje. Kilka lat temu mówili nam, że się nie uda i nie ma to najmniejszego sensu, że na naszej drodze stoi zbyt dużo przeszkód. Na szczęście ich nie posłuchaliśmy. Uwierzyliśmy w siebie jeszcze mocniej i z Waszą pomocą udało nam się zorganizować największy tego typu festiwal w tej części Europy. Zajęło nam to 5 lat.

Każda edycja Polish Hip-Hop Festival była dużym wydarzeniem na krajowej, imprezowej mapie. Tegoroczna, szósta odsłona płockiego festiwalu była zdecydowanie największym hip-hopowym festiwalem w historii naszego kraju. A to wszystko dzięki Wam! Niewiele ponad miesiąc temu Polish Hip-Hop Festival 2018 przeszedł już do historii, ale otworzył nowy rozdział, zarówno dla nas, organizatorów, jak i Was, uczestników, którzy rokrocznie przybywają na płocką plażę, żeby bawić się przy muzyce najlepszych polskich (i nie tylko!) artystów.

Z radością możemy przyznać, że już rozpoczęliśmy pracę na kolejną edycją, która odbędzie się 1-3 sierpnia 2019 roku. Po chwilowym odpoczynku wróciliśmy do pracy z energią i nowymi pomysłami, które będziemy realizowali na kolejnych edycjach. Czujemy się dokładnie tak samo, jak w 2013 roku, kiedy to po raz pierwszy organizowaliśmy Polish Hop-Hop Festival. Imprezę, która od tamtej pory stała się wielką, krajową marką, o której już coraz głośniej jest w Europie, m.in. ze względu na doskonały klimat jaki tworzycie i miejsce, w którym się spotykamy.

Naszym głównym celem jest to, żeby każda edycja wyznaczała trendy i kierunki muzyczne nie tylko dla innych, ale przede wszystkim dla nas samych. Z każdym kolejnym PLHHF podnosimy sobie poprzeczkę i chcemy, żeby festiwal zaskakiwał i przynosił sporo nowości, które wkrótce staną się standardem. Razem z Wami chcemy kreować trendy i pokazać, jak można się doskonale bawić. Jest to dla nas o tyle ważne, że dla wielu z Was Polish Hip-Hop Festival stał się obowiązkowym wakacyjnym punktem na mapie wydarzeń muzycznych.

Po raz kolejny chcemy Wam pokazać, że dla nas nie ma czegoś takiego, jak „niemożliwe”. Kilka lat temu napotkaliśmy na swojej drodze wielu sceptyków, jednak zorganizowaliśmy festiwal naszych marzeń. W 2013 roku bawiło się z nami 3 tys. ludzi. 5 lat później było ich ponad 4 razy więcej – w tym roku pobiliśmy kolejny rekord, ponieważ było Was ponad 14 tys.! Mieliście okazję zobaczyć prawie 80 artystów z Polski, Francji, USA oraz Włoch i to na trzech scenach!

W ciągu kilku dni odbyliśmy wiele spotkań organizacyjnych. Spędziliśmy dużo czasu nad analizą tego, co należy poprawić, czego brakowało. Wzięliśmy pod uwagę głosy wszystkich: Was, czyli uczestników, artystów i ich menadżerów, a także sponsorów i obsługi technicznej. Rozmawiamy również z lokalnymi mieszkańcami, hotelarzami, restauratorami i samorządowcami. Jest to bardzo ważne, ponieważ to dzięki Wam miasto zmienia się w atrakcyjny, wakacyjny kierunek dla wielu młodych ludzi nie tylko z Polski. W tym roku razem z Wami bawili się mieszkańcy m.in. Belgii, Anglii i Irlandii.

Zaznaczcie sobie tę datę w kalendarzu – 1-3 sierpnia 2019 roku. Odliczajcie dni do siódmej edycji Polish Hip-Hop Festival, która będzie jeszcze większa, lepsza, zaskakująca i bardziej atrakcyjna. To wszystko jest dla Was, ponieważ dajecie nam energię do tego, abyśmy nieustannie podnosili poziom tego wydarzenia. Z pełną świadomością możemy obiecać, że będzie jeszcze większy #RZPRDL! Do zobaczenia na pięknych, płockich nadwiślańskich piaskach.

Podajcie to dalej. Niech się niesie wieść, że MVP ponownie zostało w Płocku. Dzięki Wam, za co serdecznie dziękujemy. To wy jesteście headlinerem na PLHHF!

ELOOO!

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share
Tagged in