';

ZEAMSONE

ZEAMSONE

Młody fenomen z Przemyśla

Pierwszy wilk z młodowilczej watahy szóstej edycji akcji Popkillera , którego rok urodzenia rozpoczyna się od 2 i talent, który nie potrzebuje wszędzie świecić twarzą, by być zauważonym. Mimo dopiero co skończonej 18-tki Zeamsone ma za sobą konkretne szlifowanie warsztatu – jak sam mówi zaczął rapować gdy miał ledwie 8 lat, nagrywając kolejne numery do domowej szuflady. Dzięki temu w tak młodym wieku dysponuje już wachlarzem umiejętności, wyginając flow na przeróżne sposoby i doskonale wiedząc co i jak chce pokazać i przekazać.

Niebanalna technika, wyczucie, giętkość w nawijce, charakterystyczny sposób składania tekstów oraz błyskotliwe użycie autotune’a, na którym „gra jak na gitarze”, a wszystko opakowane w tajemniczy sposób pozbawiony zbędnych słów, wsparte o minimalistyczne grafiki i dopracowany w detalach wizerunek. Efekt? Rosnące z miesiąca na miesiąc zainteresowanie, zbudowany od zera autorski kanał YT, który przekroczył już 150 000 subskrypcji oraz mnożące się jak na drożdżach hity, z których najpopularniejszy „bb” za przeskoczył 10 000 000 odsłon.
Stylówa Zeamsone to znak czasów i przykład na to jak brzmieć może „najnowszy newschool” doskonale wiedzący zarazem skąd wychodzi i dokąd chce dojść. Paweł nie tylko rapuje, śpiewa oraz miksuje i masteruje swoje utwory – próbował swoich sił w DJ-ingu, produkcji bitów czy grafficiarstwie, składał sobie również mash-upy.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share
Tagged in