';

Pierwsza pula karnetów wyprzedana, nowa scena i Dyrektor artystyczny PLHHF

Pierwsza pula karnetów wyprzedana, nowa scena i Dyrektor artystyczny PLHHF

Polish Hip-Hop Festival Płock 2018

W poprzedniej informacji ogłosiliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią na Polish Hip-Hop Festival, który odbędzie się od 2 do 4 sierpnia w Płocku. Skład festiwalu powiększył się o Tego Typa Mesa, który zagra z Emilem Blefem i zespołem, Dwa Sławy, Białasa i Bedoesa, Bonsona, KPSN-a i Matka, a także Grubego Mielzky’ego. Dzisiaj przychodzimy z aż z trzema informacjami.

W dniu dzisiejszym wyprzedała się pierwsza pula biletów na Polish Hip-Hop Festival 2018. Od dzisiaj dostępna jest już kolejna pula w cenie 100 zł. Bilety można nabyć w tym miejscu: https://www.biletomat.pl/festiwale/polish-hip-hop-festival-plock-2018-6365/. Warto się pospieszyć, ponieważ druga pula karnetów będzie dostępna do 20 maja lub do jej wyczerpania. Wtedy uruchomimy sprzedaż trzeciej puli.

Czas na wielkie zmiany. W tym roku nie będzie jednego z elementów, które charakteryzowały ostatnie edycje. Żegnamy się z Red Bull Tour Busem. Bez obaw! W to miejsce mamy coś zdecydowanie lepszego, ciekawszego i większego! „Wysłużonego” busa zastąpi… nowa scena! Będzie to Red Bull Music Stage, pod specjalnym namiotem cyrkowym! Taka specjalna scena to zupełnie nowe możliwości i niespotykane dotąd na polskim hip-hopowym rynku koncertowym przeżycia. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

Festiwal dynamicznie się rozwija. Efektem tego jest większa liczba osób zaangażowana w jego promocję i produkcję. Miło nam poinformować, że festiwal będzie miał po raz pierwszy swojego Dyrektora Artystycznego. Opieką artystyczną, doborem line-upu i współpracą medialną będzie zajmował się dziennikarz muzyczny Dawid Bartkowski. Rodowity płocczanin na co dzień jest redaktorem prowadzącym największy niezależny serwis muzyczny w kraju – CGM.pl, jest współautorem CGM Rap Podcast, recenzentem na portalu Interia Muzyka, a także blogerem na goodkid.pl.

Kolejna odsłona line-upu już wkrótce.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej oraz oficjalnych kanałach social media.

WWW: http://plhhfestival.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/PolishHipHopFestival
Instagram: https://www.instagram.com/polishhiphopfestival/

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share
Tagged in